Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2020/2021

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 – semestr I

 

 

Lp

Nazwisko i imię

nauczyciela

Konsultacje

Numer

sali

przedmiot

dzień/godz.

 

1.

 

 

Podstawczuk Remigiusz

 

 

Język polski konsultacje

 

Po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

 

2.

 

 

Swirog

Olga

 

 

Język polski konsultacje

 

Poniedziałek

15:30 – 16:15

 

 

5

 

 

 

3.

 

 

Wojda

Klaudia

 

 

Język polski konsultacje

 

Przygotowanie do matury

 

 

Poniedziałek

14:25 – 15:10

 

Poniedziałek

15:10 – 15:55

 

 

 

26

 

 

26

 

 

 

4.

 

Jasielska

Izabela

 

 

Język polski konsultacje

 

Środa

14:30 – 15:20

 

 

23

 

 

 

5.

 

Cudziło

Joanna

 

 

Historia / WOS

Konsultacje

 

Koło historyczne

 

 

Czwartek

14:30 – 15:15

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

 

26

 

 

26

 

 

6.

 

 

Wójcik

Maciej

 

 

 

Historia / WOS

Konsultacje

 

Koło historyczne

 

 

 

Czwartek

13:55 – 14:40

 

Czwartek

14:40 – 15:25

 

6

 

 

6

 

 

7.

 

Bielczuk

Magdalena

 

 

 

Język angielski zajęcia wyrównawcze

 

Język angielski konsultacje

 

 

Wtorek

8:55 – 9:40

 

 

      Czwartek

13:40 – 14:25

 

GP

 

 

 

12

 

8.

 

 

Jurczak

Magdalena

 

 

Język angielski konsultacje

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

24

 

9.

 

 

Kulczyńska

Magdalena

 

 

Język angielski konsultacje

 

Środa

13:55 – 14:40

 

 

24

 

 

10.

 

 

Osińska

Marta

 

Język hiszpański

Język angielski

kółko

 

Język hiszpański

Język angielski

konsultacje

 

Poniedziałek

10:00 – 10:45

 

 

Poniedziałek

13:40 – 14:25

 

8

 

 

 

23

 

 

 

 

11.

 

Martyna

Cenkier

 

 

Język hiszpański

konsultacje

 

 

Poniedziałek

13:25 – 14:10

Piątek

13:40 – 14:25

 

12

 

21

 

 

 

12.

 

Pach

Marta

 

 

Język niemiecki konsultacje

 

 

Poniedziałek 15:30 – 16:15

 

3

 

 

 

13.

 

Gerwatowska

Sylwia

 

Matematyka konsultacje

 

 

Czwartek

14:30 – 15:15

 

2

 

 

 

14.

 

Małgorzata

Nazim

 

 

Matematyka konsultacje

 

 

Wtorek

7:20 – 8:00

 

1

 

15.

 

Wasylów

Elżbieta

 

 

Matematyka konsultacje

 

Matematyka do matury dla III PLO

 

 

Poniedziałek

7:20 – 8:00

 

Czwartek

11:40 – 12:25

 

1

 

 

3

 

 

16.

 

Markiewicz

Agata

 

 

 

Matematyka

konsultacje

 

 

Po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

 

 

 

17.

 

 

Kulka

Beata

 

 

Matematyka

konsultacje

 

 

Czwartek

15:20 – 16:05

 

3

 

18.

 

 

Czech

Kamila

 

 

Geografia/

Matematyka

konsultacje

 

 

Środa

15:30 – 16:15

 

 

 

21

 

 

    

 

19.

 

 

Nawrocka

Beata

 

 

Przyroda

konsultacje

 

Środa

13:45 – 14:30

 

12

 

20.

 

 

Niemczewski

Jerzy

 

 

Geografia konsultacje

 

 

Po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

 

21.

 

Targosz

Aleksandra

 

 

 

 

 

Koło biologiczne

dla klas V – VI

 

Przygotowanie do matury

 

Biologia

konsultacje

 

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

Wtorek

15:20 – 16:05

 

Środa

7:20 – 8:00

 

2

 

 

2

 

 

2

 

22.

 

Aleksandra

Sikora – Muryń

 

 

Chemia

konsultacje

 

Czwartek

17:00 – 18:30

 

2

 

23.

 

 

Grabowska – Rojek

Małgorzata

 

 

 

Fizyka

konsultacje

 

Poniedziałek

14:30 – 15:15

 

5

 

24.

 

Cudziło

Piotr

 

 

Informatyka/

Matematyka konsultacje

 

Koło informatyczne

 

Środa

14:40 – 15:25

 

 

Środa

15:25 – 16:10

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

25.

 

Dłużyk

Paula

 

 

 

 

 

Śpiew

 

 

Zajęcia wokalne

 

 

Śpiew

 

 

Pianino

 

 

Perkusja

 

 

 

Poniedziałek

14:25 – 15:10

 

Poniedziałek

15:10 – 15:55

 

Wtorek

14:00 – 15:30

 

Wtorek

15:30 – 16:15

 

Wtorek

16:15 – 18:30

 

11

 

 

11

 

 

11

 

 

11

 

 

2

 

26.

 

Minda

        Magdalena                

 

 

 

 

Aktyw biblioteczny

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

konsultacje

 

Według planu pracy biblioteki

 

Poniedziałek

14:30 – 15:15

 

 

 

 

8

 

 

 

 

27.

 

Stańczak – Mańkowska

Anna

 

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas VI

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas VI

 

Akademia Umysłu

 

 

Wtorek

12:55 – 13:40

 

 

Czwartek

13:55 – 14:40

 

 

Piątek

13:55 – 14:40

 

 

24

 

 

 

24

 

 

 

7

 

28.

 

Sokalski

Adrian

 

 

Koło plastyczne

 

 

Piątek

14:40 – 15:30

 

25

 

29.

 

Szymczak

Klaudia

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas I

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas II

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas III

 

Szachy

dla uczniów

klas I – III

 

 

Środa

13:55 – 14:40

 

 

Wtorek

13:55 – 14:40

 

 

Poniedziałek

13:55 – 14:40

 

 

Według planu lekcyjnego każdej klasy

 

 

14

 

 

 

14

 

 

 

14

 

 

30.

 

 

Pocętek – Drozd

Aldona

 

 

Zajęcia SKS dla SP

 

Poniedziałek 15:30 – 16:30

 

aula