Wykaz zajęć

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 – semestr I

 

 

Lp

Nazwisko i imię

nauczyciela

Konsultacje

Numer

sali

przedmiot

dzień/godz.

 

1.

 

 

Podstawczuk Remigiusz

 

 

Język polski konsultacje

 

 

 

Po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

2.

 

 

Swirog

Olga

 

 

Język polski konsultacje

 

Koło polonistyczne

 

 

 

 

Poniedziałek

15:15 – 16:00

 

Środa

14:30 – 15:15

 

5

 

 

1

 

 

3.

 

 

Wojda

Klaudia

 

 

Język polski konsultacje

 

Koło dziennikarskie

 

 

Poniedziałek

15:15 – 16:00

 

Środa

14:30 – 15:15

 

 

22

 

 

24

 

4.

 

Jasielska

Izabela

 

 

Język polski konsultacje

 

Koło teatralne

 

 

Czwartek

15:15 – 16:00

 

Środa

15:15 – 16:00

 

 

24

 

 

21

 

 

 

5.

 

Cudziło

Joanna

 

 

Historia / WOS

Konsultacje

 

Koło historyczne

dla SP8

 

 

 

Środa

15:30 – 16:15

 

Wtorek

15:30 – 16:15

 

26

 

 

26

 

6.

 

 

Wójcik

Maciej

 

 

 

Historia / WOS

Konsultacje

 

Koło historyczne

dla PLO

 

 

 

Poniedziałek

14:35 – 15:20

 

Wtorek

14:35 – 15:20

 

 

24

 

 

4

 

7.

 

Bielczuk

Magdalena

 

 

 

Język angielski konsultacje

 

Zajęcia wyrównawcze

 

 

Poniedziałek

15:15 – 16:00

 

Środa

13:40 – 14:25

 

11

 

 

23

 

8.

 

 

Jurczak

Magdalena

 

 

Język angielski konsultacje

 

Przygotowanie do matury – klasa IIICD

 

 

 

Poniedziałek

14:30 – 15:15

 

Piątek

12:40 – 13:25

 

22

 

 

3

 

9.

 

 

Kulczyńska

Magdalena

 

 

Język angielski konsultacje

 

Koło językowe dla klasy I PLO

 

 

Środa

14:35 – 15:20

 

Piątek

12:40 – 13:25

 

4

 

 

6

 

 

10.

 

 

Osińska

Marta

 

Język hiszpański

Język angielski

konsultacje

 

Koło języka angielskiego i języka hiszpańskiego

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klasy VIII

 

 

Wtorek

14:35 – 15:20

 

 

Poniedziałek

14:50 – 15:35

 

 

Czwartek

14:35 – 15:20

 

22

 

 

 

1

 

 

 

21

 

11.

 

Martyna

Cenkier

 

 

Język hiszpański

konsultacje

 

Sekrety Cervantesa – razem odkrywajmy Hiszpanię

 

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

Czwartek

13:40 – 14:25

 

22

 

 

26

 

 

12.

 

Pach

Marta

 

 

Język niemiecki konsultacje

 

Koło języka niemieckiego

 

 

 

Środa

15:15 – 16:00

 

Poniedziałek

14:35 – 15:20

 

3

 

 

2

 

 

 

13.

 

Gerwatowska

Sylwia

 

Matematyka konsultacje

 

Przygotowanie do matury – klasa IIIC

 

 

 

Wtorek

14:30 – 15:15

 

Wtorek

13:40 – 14:25

 

5

 

 

5

 

 

 

14.

 

Małgorzata

Nazim

 

 

Matematyka konsultacje

 

 

 

Piątek

15:30 – 16:15

 

25

 

15.

 

Wasylów

Elżbieta

 

 

Matematyka konsultacje

 

 

Poniedziałek

7:15 – 8:00

 

1

 

16.

 

Markiewicz

Agata

 

 

Matematyka

konsultacje

 

Po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

 

 

 

17.

 

 

Kulka

Beata

 

 

Matematyka

konsultacje

 

 

 

Wtorek

7:15 – 8:00

 

6

 

18.

 

 

Czech

Kamila

 

 

Geografia/

Matematyka

konsultacje

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla PLO

 

Koło matematyczno – geograficzne dla SP

 

 

Poniedziałek

14:35 – 15:20

 

 

Środa

14:35 – 15:20

 

 

Środa

15:20 – 16:05

 

26

 

 

 

4

 

 

 

4

 

19.

 

 

Owczarek

Justyna

 

 

Przyroda

konsultacje

 

Klubik matematyczny dla klas I – III SP

 

 

Środa

14:40 – 15:25

 

Środa

13:55 – 14:40

 

16

 

 

16

 

20.

 

 

Niemczewski

Jerzy

 

 

Geografia konsultacje

 

 

Po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

 

 

21.

 

Targosz

Aleksandra

 

 

 

 

 

Biologia

konsultacje

 

Koło biologiczne

dla SP

 

Koło biologiczne dla klasy IIIA PLO

 

Czwartek

14:30 – 15:15

 

Poniedziałek

14:30 – 15:15

 

Czwartek

12:40 – 13:25

 

 

2

 

 

16

 

 

3

      

 

22.

 

 

Grabowska – Rojek

Małgorzata

 

 

 

Fizyka

konsultacje

 

Koło fizyczne

 

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

Poniedziałek

15:25 – 16:10

 

 

6

 

 

6

 

 

23.

 

Cudziło

Piotr

 

 

Informatyka

konsultacje

 

Robotyka

 

 

 

 

Czwartek

14:40 – 15:25

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

7

 

 

7

 

 

24.

 

Dłużyk

Paula

 

 

 

 

 

Perkusja

 

 

Śpiew dla PLO

 

 

            Śpiew

 

 

Pianino

 

 

Perkusja

 

 

Poniedziałek

13:40 – 14:25

 

Poniedziałek

14:25 – 15:10

 

Środa

14:00 – 15:30

 

Środa

15:30 – 16:15

 

Środa

16:15 – 18:30

 

 

 

2

 

 

2

 

 

14

 

 

2

 

 

2

 

25.

 

Minda

        Magdalena                

 

 

 

 

Aktyw biblioteczny

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

konsultacje

 

Według planu pracy biblioteki

 

Wtorek

15:15 – 16:00

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

26.

 

 

Ewa Sobańska

 

Mali Benedyktyni – zajęcia kaligraficzne.

 

 

 

Czwartek

14:50 – 15:35

 

15

 

27.

 

Domańska

Patrycja

 

Koło plastyczne

 

 

 

Środa

14:30 – 16:00

 

 

11

 

28.

 

Szymczak

Klaudia

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klasy I

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klasy II

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas III

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas V – VI

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas VII

 

Szachy

dla uczniów

klas I – III

 

 

Wtorek

13:55 – 14:40

 

 

Środa

13:55 – 14:40

 

 

Czwartek

13:55 – 14:40

 

 

Poniedziałek

13:55 – 14:40

 

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

 

Według planu lekcyjnego każdej klasy

 

 

 

14

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

4

 

 

 

4

 

29.

 

Mieczysław

Dusza

 

 

Koło miłośników piosenki i poezji religijnej.

 

 

Czwartek

14:35 – 15:20

 

25

 

30.

 

 

Maciej Onaszkiewicz

 

 

Szkolne

koło Caritas

 

Środa

13:55 – 14:40

 

15

 

31.

 

 

Elżbieta Wasylów

 

 

Zajęcia

kulinarne

 

Poniedziałek, Wtorek

15:00 – 17.00

 

Stołówka