Psycholog

Zapraszam na konsultacje psychologiczne we wtorki od 13:00 do 17:30 (w gabinecie pedagoga na 2 piętrze), a w poniedziałki od 9:30 do 11:00 do kontaktu telefonicznego 602 783 710 i połączeń on-line po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Kiedy warto skorzystać ze spotkania?

Zapraszam, jeśli masz potrzebę porozmawiać o sobie, rodzinie, trudnościach czy radościach, czy innych ważnych dla Ciebie sprawach.

Zapraszam też na konsultacje diagnostyczne Uczniów i ich Rodziców, jeśli czujesz, że jej potrzebujesz lub jako rodzic coś Ciebie niepokoi.

Przyjdź także z każdą sprawą, z którą nie potrafisz sobie poradzić. Jeśli masz trudności, problemy lub po prostu chcesz z kimś porozmawiać/pobyć, możesz się zwrócić do mnie także poprzez sms tel. 602 783 710 .

Kim jest Twój szkolny psycholog?

Marta Bogumił-Felbur

Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Specjalizacji z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Ukończyłam kursy: Interwencji kryzysowej dzieci i młodzieży, podyplomowe szkolenia w zakresie diagnostyki funkcji poznawczych i osobowości, szkolenie z Terapii 4Flash (opartej ma terapii EMDR) do pracy z traumą.

Specjalizuję się we wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży, diagnostyce oraz prowadzeniu psychoterapii, swoją pracę poddaję stałej superwizji.