Zapisy na zajęcia sportowe!

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Przyjmujemy zapisy na zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu dla klas I-III oraz klas IV-VIII.

Zajęcia w przypadku pozytywnego naboru odbywałyby się w poniedziałki o godz. 17.00 – 18.00 (klasy IV-VIII) i 18.00 – 19.00 (kasy I-III) w naszej szkole. Uwaga - zajęcia będą bezpłatne dla naszych uczniów. Zapisy trwają do 9 kwietnia 2021 r..
BJJ dla dzieci to doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu, która dodatkowo pozwala umacniać zainteresowanie najmłodszych uczestników brazylijskim jiu-jitsu, a także sportem w ogóle, tak bardzo ważnym w czasie pandemii, kiedy uczniowie wiele godzin spędzają w domu czy przy urządzeniach elektronicznych. Podczas zajęć dzieci uczyć się będą podstawowych elementów  jiu-jitsu, poznają elementy gimnastyki oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Zajęcia takie są doskonałą formą sportową nastawioną na korektę wad postawy oraz kształtowaniu prawidłowych nawyków w dążeniu do prawidłowej sylwetki dziecka.
Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i zawodników z klubu sportowego BJJ Panter Nowogard (mistrzów i wicemistrzów na zawodach bjj w kraju i na świecie).
Akces można złożyć w sekretariacie szkoły na załączonym druku. - pobierz druk