Prolog nowego roku szkolnego!

Rozpoczęcie nauki w szkole jest dla każdego dziecka czymś ciekawym. Zaczyna pisać nowy rozdział swojego życia. Z czasem nauka zastępuje zabawę.

Aby zachęcić przyszłych uczniów do nauki w naszej szkole i ułatwić im start, w dniach 30 - 31 sierpnia zorganizowaliśmy zajęcia adaptacyjne. 
Pierwsze spotkanie zostało przygotowane przez wychowawczynie, nauczycieli j. angielskiego, j. hiszpańskiego oraz nauczycieli muzyki i informatyki. Uczniowie w wesołej i przyjaznej atmosferze poznali swoich przyszłych kolegów, nauczycieli  oraz szkołę. Czekało na nich wiele atrakcji: mieli okazję poznać język angielski, hiszpański, pracownię komputerową oraz śpiewać i tańczyć. Na koniec wykonali zabawkę sensoryczną- gniotka. 

W środę, 31 sierpnia odbyły się kolejne zajęcia adaptacyjne, do których dołączyli zaproszeni goście – harcerze, Przeprowadzili zabawy: stonoga, motylek, tamci tata, chusta klanza, tajemnicza skrzynia, pieczenie ciasta (masa solna).

Na zakończenie dzieci zjadły pyszne lody, otrzymały upominek przygotowany przez wychowawczynie oraz balony z logo  szkoły. 
Zapraszamy 1 września!