Czerwony Kapturek po niemiecku!

Z radością informujemy, że uczniowie klasy 8b przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek wyjątkowe przedstawienie teatralne. Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć klasyczną bajkę "Czerwony Kapturek" w nietypowej wersji, ponieważ znaczna część została wykonana w języku niemieckim.

Przedstawienie było efektem kilkutygodniowej pracy uczniów, którzy z zaangażowaniem uczyli się swoich ról oraz szlifowali umiejętności językowe. Było to nie tylko świetne ćwiczenie z języka niemieckiego, ale również doskonała okazja do rozwijania talentów aktorskich.

Dzięki staraniom uczniów i wsparciu nauczycielki języka niemieckiego p. Marty Pach, spektakl okazał się dużym sukcesem. Publiczność była zachwycona kreatywnością, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem młodych aktorów. Po zakończonym przedstawieniu nie zabrakło braw i gratulacji.

Serdecznie gratulujemy klasie 8b oraz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego wydarzenia. Cieszymy się, że nasi uczniowie tak chętnie angażują się w tego typu projekty, które nie tylko bawią, ale i uczą.