Zajęcia pozalekcyjne

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 – semestr I

 

Lp

Nazwisko i imię

nauczyciela

Konsultacje

Numer

sali

przedmiot

dzień/godz.

 

1.

 

 

Swirog

Olga

 

 

Koło polonistyczne dla PLO

 

Język polski konsultacje

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

Wtorek

14:40 – 15:25

 

5

 

 

5

 

 

2.

 

 

Wojda

Klaudia

 

 

Język polski konsultacje

 

Język polski

do egzaminu

 

Poniedziałek

7:15 – 8:00

 

Wtorek

14:35 – 15:20

 

 

26

 

 

21

 

 

 

3.

 

Jasielska

Izabela

 

 

 

 

Język polski

do egzaminu

 

Język polski konsultacje

 

Poniedziałek

14:30 – 15:15

 

Poniedziałek

15:15 – 16:00

 

21

 

 

21

 

4.

 

Sudnik

Anna

 

 

Język polski

konsultacje

 

Środa

7:30 – 8:15

 

2

 

5.

 

 

Cudziło

Joanna

 

 

Historia / WOS

Konsultacje

 

Koło historyczne

 

Poniedziałek

14:30 – 15:20

 

Środa

14:40 – 15:20

 

 

26

 

 

26

 

 

 

6.

 

Wójcik

Maciej

 

 

Historia / WOS

konsultacje

 

Koło historyczne

 

 

       Wtorek

14:40 – 15:25

 

         Środa

14:40 – 15:25

 

26

 

 

25

 

7.

 

 

Bielczuk

Magdalena

 

 

Język angielski

konsultacje

 

 

Wtorek

13:40 – 14:25

 

13

 

8.

 

 

Jurczak

Magdalena

 

 

Język angielski

do egzaminu

 

Język angielski konsultacje

 

Środa

14:40 – 15:25

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

      22

 

 

21

 

9.

 

 

Makowska

Joanna

 

 

Koło z języka angielskiego dla PLO

 

Język angielski konsultacje

 

 

Poniedziałek

8:00 – 8:45

 

 

Czwartek

13:25 – 14:10

 

3

 

 

 

11

 

 

 

10.

 

Osińska

Marta

 

 

Język hiszpański

Język angielski

konsultacje

 

Język hiszpański kółko wyrównawcze

 

Środa

14:40 – 15:25

 

 

Piątek

12:40 – 13:25

 

5

 

 

 

5

 

11.

 

Martyna

Cenkier

 

 

Język hiszpański

konsultacje

 

 

 

Czwartek

13:40 – 14:25

Piątek

13:40 – 14:25

 

15

 

2

 

12.

 

Smoter

Aleksandra

 

 

Język niemiecki

konsultacje

 

Język niemiecki kółko wyrównawcze

 

 

Czwartek

13:40 – 14:25

 

Czwartek

14:40 – 15:25

 

4

 

 

4

 

13.

 

Gerwatowska

Sylwia

 

Matematyka konsultacje

 

Koło matematyczne  dla klasy II A PLO

 

Wtorek

14:30 – 15:15

 

Środa

11:40 – 12:25

 

22

 

 

3

 

 

14.

 

Małgorzata

Nazim

 

 

Matematyka konsultacje

 

 

Czwartek

7:15 – 8:00

 

21

 

 

15.

 

Kulka

Beata

 

 

Matematyka konsultacje

 

Pogotowie matematyczne

dla klas V – VI

 

 

Czwartek

13:40 – 14:25

 

Piątek

12:55 – 13:40

 

13

 

 

22

 

 

 

16.

 

 

Wasylów

Elżbieta

 

 

Matematyka do matury dla II PLO

 

Matematyka do egzaminu

 

Matematyka konsultacje

 

 

Czwartek

13:40 – 14:25

 

Czwartek

14:25 – 15:10

 

Czwartek

15:10 – 15:55

 

3

 

 

26

 

 

26

 

17.

 

 

Czech

Kamila

 

 

 

Geografia/Przyroda/

Matematyka

konsultacje

 

Koło geograficzne dla PLO

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas Vb

 

 

Poniedziałek

14:35 – 15:30

 

 

Wtorek

14:35 – 15:30

 

Środa

8:15 – 9:00

 

1

 

 

 

1

 

 

3

 

18.

 

Targosz

Aleksandra

 

 

 

Biologia

konsultacje

 

Koło biologiczne

dla klas PLO

 

Koło biologiczne

dla klas V – VI

 

Poniedziałek

7:00 – 7:45

 

Poniedziałek

14:35 – 15:20

 

Czwartek

14:40 – 15:25

 

2

 

 

2

 

 

2

 

19.

 

Aleksandra

Sikora

 

 

Chemia

konsultacje

 

 

Środa

14:35 – 15:35

 

1

 

20.

 

 

Grabowska – Rojek

Małgorzata

 

 

            Fizyka

konsultacje

 

 

Środa

14:30 – 15:20

 

4

 

21.

 

Cudziło

Piotr

 

 

Koło informatyczne

 

 

Informatyka konsultacje

 

Wtorek

13:40 – 14:25

 

Środa

14:35 – 15:20

 

7

 

 

7

 

 

 

22.

 

Kurdziel

Paula

 

 

Śpiew

 

 

Chór

 

 

Pianino

 

 

Perkusja

 

Poniedziałek

13:55 – 14:40

 

Poniedziałek

14:50 – 16:20

 

Środa

14:00 – 15:30

 

Środa

15:30 – 18:30

 

 

13

 

 

13

 

 

13

 

 

2

 

23.

 

Minda

        Magdalena                

 

 

Aktyw biblioteczny

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

 

Według planu pracy biblioteki

 

Wtorek

14:30 – 15:15

 

 

 

 

6

 

24.

 

Stańczak – Mańkowska

Anna

 

 

Akademia Umysłu

 

Poniedziałek

14:50 – 15:35

 

7

 

25.

 

Domańska

Patrycja

 

Koło plastyczne

 

 

Wtorek

15:00 – 16:30

 

24

 

26.

 

Szymczak

Klaudia

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas I

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas II

 

Zajęcia korekcyjno–kompensacyjne

dla klas III

 

Szachy

dla uczniów

klas I – III

 

 

Poniedziałek

13:55 – 14:40

 

 

Wtorek

13:55 – 14:40

 

 

Środa

13:55 – 14:40

 

 

Według planu lekcyjnego każdej klasy

 

 

15

 

 

 

14

 

 

 

14

 

 

27.

 

Zając

Ewa

 

Gimnastyka korekcyjna

 

 

Piątek

13:00 – 15:00

 

 

aula

 

28.

 

Grzelak

Małgorzata

 

 

Dzieci z edukacji wczesnoszkolnej

 

Poniedziałek

16:45 – 17:30

 

 

aula

 

 

 

29.

 

Drozd – Pocętek

Aldona

i

Wójcik Maciej

 

 

Nauka pływania dla klas pierwszych

(odpłatnie)

 

 

Piątek

11:15 – 12:00

12:00 – 12:45

 

basen