Plan lekcji cz.2

  Od 2.09.2019 r.                                      
PON Gerwatowska Nazim Markowicz Wasylów Kulka Sikora Czech Targosz Grabowska P.Cudziło Sadzik Mańkowska Sobańska Owczarek Nawrocka Szymczak Dudzińska Kamińska Ogrodnik Czarnecki
1. VIII a   IV b   IV a   VI b I a r VII a       V c I b II a II b III a III b    
2.         V b   I b II I c       I a I b     III a III b   IV b
3. I a     I a V c   VIII b II I b       I a   II a II b III a     III b
4. I c     VIII b VI a   VIII a I d VII b         I b II a II b       III a
5. I b     VIII b WJ   V a I c VIII a       I a I b   III a       II a
6. V a       I d   VI a I b I a VIII b     IV b I b   III b       V b
7. II       II b   KK V c VIII b I a r     VI a V a   Iab ZKK        
8.                                        
                                         
WT                                        
1. V a VI c     IV a   V c VIII a         V b   II a II b III a III b VII b  
2. II VI c     V b   VII b VII a   VI a     IV b   II a II b   III b I b  
3. VIII a     I a I d I a r VII a V c         I a  I b   II a III a III b VIII b  
4. I a     I a V c I b WJ VI b         I a  I b II a II b III a III b I c  
5. VII b     VIII b VI a I c VI b           I a  I b   II b     I d III b
6. I b       I b I d VI c WJ   III b     I a      II ab ZKK     VII a IV a
7.         WJ VII a I b     LO       I b   IV a        
8.                   KOŁO SP                    
                                         
ŚR Gerwatowska Nazim Markowicz Wasylów Kulka Sikora Czech Targosz Grabowska P.Cudziło Sadzik Mańkowska Sobńska Owczarek Nawrocka Szymczak Dudzińska Kamińska Ogrodnik Czarnecki
1. VII b   IV b       VI b II VIII a V a     I a I b   II b V b III b VIII b V c
2. V a           VII a VII b VIII b II b     I a I b II a III b III a   VIII a IV a
3. II         VIII a V b VII a VII b IV a     I a I b II a II b III a III b I d V a
4. I c         WJ I b VIII b VII a V c     I a I b II a II b III a III b I a IV b
5. II         VII b VII a VI c WJ I d     I a   II a I b III a III b VI a II b
6.           VIII b IV a V b I d I b sp     VI c   II a I a III a V c I c  
7.                   VIII a     VII a   II a III ab ZKK     VI c  
8.                                        
9.                                        
                                         
CZW                                        
1. V a VI c IV b   VI a   V b ZKK II   VII b     I a I b   II b III a III b    
2. I c   IV b   I d   IV a II   V b     I a I b II a II b III a III b VI a V a
3. VIII a       IV a   IV b VI a   I a     I a I b II a II b III a III b VII a V b
4. II     VIII b V c   VII b V a   VI c     I a   II a II b   III b VI b I b
5. I b     I a I d   VI b I a r   VII a     I a   II a II b     VI c III a
6. VII b     VIII b III b   AJ (M) I a   Ia           II b        
7.       II LO     VII a VII b   IV b     VI b           VIII a  
8.       VIII       KB                        
9.                                        
                                         
PT Gerwatowska Nazim Markowicz Wasylów Kulka Sikora Czech Targosz Grabowska P.Cudziło Sadzik Mańkowska Sobańska Owczarek Nawrocka Szymczak Dudzińska Kamińska Ogrodnik Czarnecki
1. VIII a VI c     IV a VII a       I b I c   V a   II a II b III a III b I a I a
2. V a       VI a VII b VI b       I c   I a I b II a II b III a III b I b V c
3. VII b       V b VIII b VII a     I c I d     I b II a II b III a III b VI b  
4. I a       V b I a VII a     IV a I d   I a I b II a II b III a III b VII b  
5. VII b       V c VIII a IV b     VI b     I a I b VI a VI c   III b II  
6. VIII a       V - VI pogotowie mat. I a r KK     I a r     IV b       III a III b II  
7.             VIII b           IV a       III a      
8.