Świetlica

Szkoła prowadzi nie tylko zajęcia dydaktyczne ale pełni także funkcję opiekuńczo – wychowawczą, którą sprawuje świetlica szkolna. Jest to miejsce odpoczynku i zabawy po trudach nauki szkolnej. To tu, uczniowie mogą przygotować się do lekcji, rozwijać własne zainteresowania, obejrzeć film lub ciekawy program w najnowszej technice 3D. Pod opieką wykwalifikowanej kadry nauczycieli – wychowawców dzieci kształcą umiejętności: plastyczne, muzyczne i teatralne. Ponadto uczniowie mający problemy w nauce mogą liczyć na fachową pomoc.

Do pobrania deklaracja - pobierz

 

Plan pracy świetlicy od 17 - 21 XII 2018 r.

 

Iwanicka

7:00 – 8:00

 

 

Poniedziałek

6:30 (przywóz)

– 12:45

Winogrodzka

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Bohun

12:45 – 17:00

Karasiak

Wtorek

6:30 (przywóz) – 13:15 (odwóz)

Subocz

11:45 – 15:45  (odwóz) do 16:45

Bohun

12:45 – 17:00

Sobańska

 

 

Środa

6:30 (przywóz) – 11:00

Ksiądz Michał

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Kurdziel

13:30 – 17:00

Bohun

Czwartek

6:30 (przywóz) – 8:15 /po przerwie 11:45 – 13:15 (odwóz)

Ksiądz Michał

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Bohun

13:00 – 17:00

Kurdziel

 

Piątek

6:30 (przywóz) – 9:30

Subocz

12:15 – 13:15 (odwóz) do 14:15

Miodek

9:30 – 17:00

Bohun

 

 

Plan pracy świetlicy od 19 XI  do 14 XII 2018 r.

 

Iwanicka

7:00 – 8:00

 

 

Poniedziałek

6:30 (przywóz)

– 12:45

Winogrodzka

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Danilewicz

12:45 – 17:00

Banaś

Wtorek

6:30 (przywóz) – 13:15 (odwóz)

Subocz

11:45 – 15:45  (odwóz) do 16:45

Danilewicz

12:45 – 17:00

Banaś

 

 

Środa

6:30 (przywóz) – 11:00

Ksiądz Michał

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Kurdziel

13:30 – 17:00

Danilewicz

Czwartek

6:30 (przywóz) – 8:15 /po przerwie 11:45 – 13:15 (odwóz)

Ksiądz Michał

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Danilewicz

13:00 – 17:00

Banaś

 

Piątek

6:30 (przywóz) – 9:30

Subocz

13:15 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Banaś

9:30 – 17:00

Danilewicz

 

Plan pracy świetlicy od 1 X 2018 r.

 

Iwanicka

7:00 – 8:00

 

 

 

Poniedziałek

6:30 (przywóz)

– 11:00

Winogrodzka

 

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Awłas

12:40 – 17:00

Karasiak

Wtorek

6:30 (przywóz) – 13:15 (odwóz)

Subocz

12:40 – 14:40

sala 13

Spór

14:40 – 15:45 (sala 13) (odwóz) do 16:45

Podstawczuk

12:40 – 17:00

Sobańska

 

 

Środa

6:30 (przywóz) – 11:00

Ksiądz Michał

 

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Kurdziel

14:40 – 17:00

Miodek

 

Czwartek

6:30 (przywóz) – 8:15 /po przerwie 11:45 – 13:15 (odwóz)

Ksiądz Michał

 

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Miodek

13:00 – 17:00

Kurdziel

 

Piątek

6:30 (przywóz) – 11:00

Subocz

 

13:15 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Miodek

11:00 – 17:00

Winogrodzka

 

Plan pracy świetlicy w dniach 10 – 28 września 2018 r.

 

Iwanicka

7:00 – 8:00

Banaś

Wójcik

Poniedziałek

6:30 (przywóz)

– 11:00

Winogrodzka

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

12:00 – 17:00

Wtorek

6:30 (przywóz) – 13:15 (odwóz)

Subocz

12:00 – 17:00

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Środa

6:30 (przywóz) – 11:00

Ksiądz Michał

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

12:00 – 17:00

Czwartek

6:30 (przywóz) – 8:15 / 12:20 – 13:15 (odwóz)

Ksiądz Michał

12:00 – 17:00

11:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

Piątek

6:30 (przywóz) – 11:00

Subocz

10:45 – 15:45 (odwóz) do 16:45

11:00 – 17:00

 

Plan pracy świetlicy szkolnej od 4 września 2018 r.

 

Iwanicka

7:00-8:00

Kurdziel

Kamińska

Kłosowska

Miodek

Bohun

Karasiak

Spór

Subocz

Smoter

Nawrocka

Otrząsek

Poniedziałek

6:30 (przywóz)

– 11:00

Winogrodzka

 

11:45 – 15:30, parter

 

13:30 – 14:40, biblioteka,

14:40 – 15:30, sala 13, od 15:30 do 17:00 parter

 

 

 

15:30 – 16:45 (odwóz)

 

 

 

Wtorek

6:30 (przywóz) – 10:00 oraz 14:45 – 16:45 (odwóz)

Subocz

 

 

 

 

13:15 (odwóz)

12:40 – 17:00, parter

12:40 – 14:40, sala 13

 

 

 

11:45 – 12:45, parter

Środa

6:30 (przywóz) – 11:00

Ksiądz Michał

13:40 – 17:00, sala 11, od 15:40 parter

 

 

14:45 – 15:30, sala 13 oraz o 15:45 odwóz

 

 

 

11:45 – 12:45, parter

 

12:45 – 15:45, parter

 

Czwartek

6:30 (przywóz) – 8:15

Ksiądz Michał

 

 

13:30 – 17:00, sala 11 (od 15:30 parter)

11:45 – 15:30, parter oraz o 15:45 odwóz

13:15 (odwóz)

 

 

 

 

 

 

Piątek

6:30 (przywóz) – 16:45 (odwóz)

Subocz

 

 

13:30 – 17:00, sala 11 (od 15:30 parter)

 

 

 

 

 

12:40 – 14:40, sala 15