Dyżury - od 01.09.2021

‘HARMONOGRAM DYŻURÓW   w roku szkolnym 2020/2021 

OD 01.09.2020r. *Kiedy plac zabaw nie jest dostępny dla uczniów (niepogoda, okres zimowy)  nauczyciele dyżurują na parterze. Kiedy dzieci przebywają na placu zabaw podczas ładnej pogody, na dyżurze są nauczyciele z placu i parteru.

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

PONIEDZIAŁEK

 

745 - 800

Sudnik

x

Wójcik

Grabowska-Rojek

SP

800 - 815

Targosz

x

Kamińska

Bielczuk

1

845 - 855

Sudnik

Czech

Pach

Swirog

1SP

900 – 910

Sobańska

Onaszkiewicz

Jasielska

Bielczuk

2

940 – 950

Jurczak

Wójcik

Cudziło J.

Wojda

2SP

955 - 1005

Owczarek

Kamińska

Sobańska

Onaszkiewicz

3

1035 - 1045

Dłużyk

Targosz

Osińska

Rmiączek-Cenkier

3SP

1050 – 1100

Onaszkiewicz

Kamińska

Pocętek-Drozd

Owczarek

4

1130 – 1140

Grabowska-Rojek

Dusza

Cudziło J.

Jasielska

4SP

1145 - 1155

Pocętek-Drozd

Winogrodzka

Dłużyk

Swirog

5

1225 – 1240

Czech

Jurczak

Osińska

Ramiączek-Cenkier

5SP

1240 - 1255

Bielczuk

Onaszkiewicz

Szymczak

Wojda

6

1325 – 1340

Grabowska-Rojek

Pach

Jurczak

Wójcik

6SP

1340 – 1355

Pocętek-Drozd

 

Bielczuk

 

7

1425 – 1435

Dusza

   

Grabowska-Rojek

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

WTOREK

 

745 - 800

Pocętek-Drozd

x

Kulka

Nazim

SP

800 - 815

Dłużyk

x

Kamińska

Owczarek

1

845 - 855

Targosz

Wojda

Kulka

Kulczyńska

1SP

900 – 910

Winogrodzka

Pocętek-Drozd

Markowicz

Czech

2

940 – 950

Swirog

Wójcik

Jasielska

Minda

2SP

955 - 1005

Kamińska

Cudziło J.

Sobańska

Dłużyk

3

1035 - 1045

Czech

Targosz

Wojda

Wójcik

3SP

1050 – 1100

Pocętek-Drozd

Winogrodzka

Sobańska

Dłużyk

4

1130 – 1140

Jasielska

Winogrodzka

Jurczak

Targosz

4SP

1145-1155

Bielczuk

Dłużyk

Ramiączek-Cenkier

Wójcik

5

1225 – 1240

Jurczak

Kulczyńska

Swirog

Minda

5SP

1240 - 1255

Targosz

Czech

Sobańska

Kulczyńska

6

1325 – 1340

Minda

Winogrodzka

Osińska

Ramiączek-Cenkier

6SP

1340 – 1355

Szymczak

   

Czech

7

1425 – 1435

Kulczyńska

   

Cudziło J.

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

ŚRODA

 

745 - 800

Sudnik

x

Cudziło J.

Wójcik

SP

800 - 815

Sobańska

x

Owczarek

Minda

1

845 - 855

Sudnik

Pach

Czech

Osińska

1SP

900 – 910

Markowicz

Owczarek

Kamińska

Minda

2

940 – 950

Targosz

Pach

Jurczak

Dusza

2SP

955 - 1005

Onaszkiewicz

Kamińska

Jasielska

Swirog

3

1035 - 1045

Ramiączek-Cenkier

Grabowska-Rojek

Wójcik

Kulczyńska

3SP

1050 – 1100

Onaszkiewicz

Bielczuk

Kamińska

Targosz

4

1130 – 1140

Pocętek-Drozd

Dusza

Kulczyńska

Grabowska-Rojek

4SP

1145 - 1155

Owczarek

Ramiączek-Cenkier

Osińska

Pach

5

1225 – 1240

Grabowska-Rojek

Jurczak

Wojda

Jasielska

5SP

1240 - 1255

Osińska

Szymczak

Pach

Cudziło J.

6

1325 – 1340

Czech

Dusza

Kulczyńska

Jasielska

6SP

1340 – 1355

Szymczak

   

Wojda

7

1425 – 1435

Grabowska-Rojek

   

Cudziło J.

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

CZWARTEK

 

745 - 800

Minda

x

Jurczak

Cudziło J.

SP

800 - 815

Czech

x

Sobańska

Gerwatowska

1

845 - 855

Minda

Wojda

Targosz

Grabowska-Rojek

1SP

900 – 910

Winogrodzka

Owczarek

Markowicz

Bielczuk

2

940 – 950

Targosz

Swirog

Kulczyńska

Nazim

2SP

955 - 1005

Kamińska

Owczarek

Sobańska

Wojda

3

1035 - 1045

Wójcik

Cudziło J.

Swirog

Nazim

3SP

1050 – 1100

Osińska

Winogrodzka

Sobańska

Ramiączek-Cenkier

4

1130 – 1140

Czech

Grabowska-Rojek

Targosz

Kulczyńska

4SP

1145 - 1155

Szymczak

Ramiączek-Cenkier

Owczarek

Onaszkiewicz

5

1225 – 1240

Cudziło J.

Pocętek-Drozd

Kulka

Jasielska

5SP

1240 - 1255

Kulczyńska

Ramiączek-Cenkier

Osińska

Swirog

6

1325 – 1340

Wójcik

Targosz

Kulka

Dusza

6SP

1340 – 1355

Jurczak

 

Bielczuk

 

7

1425 – 1435

Pocętek-Drozd

     

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

PIĄTEK

 

745 - 800

Cudziło P.

x

Minda

Osińska

SP

800 - 815

Onaszkiewicz

x

Bielczuk

Sobańska

1

845 - 855

Swirog

Pocętek-Drozd

Osińska

Jasielska

1SP

900 – 910

Kulczyńska

Kamińska

Markowicz

Bielczuk

2

940 – 950

Pach

Wójcik

Jurczak

Wojda

2SP

955 - 1005

Jasielska

Sobańska

Kamińska

Czech

3

1035 - 1045

Osińska

Dusza

Pach

Wojda

3SP

1050 – 1100

Sobańska

Owczarek

Ramiączek-Cenkier

Wójcik

4

1130 – 1140

Dusza

Onaszkiewicz

Jurczak

Kulczyńska

4SP

1145 - 1155

Kamińska

Ramiączek-Cenkier

Swirog

Jasielska

5

1225 – 1240

Czech

Ramiączek – Cenkier

Dusza

Kulczyńska

5SP

1240 - 1255

Owczarek

Bielczuk

Swirog

Onaszkieiwcz

6

1325 – 1340

Cudziło J.

Winogrodzka

Nazim

Wojda

6SP

1340 – 1355

Owczarek

     

7

1425 – 1435

Nazim