26 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP8 oraz PLO.
W głosowaniu wzięło udział:
• 133 uczniów z SP8
• 104 uczniów z PLO
Nowymi przewodniczącymi zostali:
- Zlata Yalova z klasy 7B (SP8)
- Antoni Dudarewicz z klasy 3A (PLO)
Serdecznie gratulujemy nowym przewodniczącym i życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wyborach oraz osobom zaangażowanym w ich organizację – razem tworzymy naszą szkolną demokrację i uczymy się odpowiedzialności.