Zajęcia pozalekcyjne - II semestr

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 – semestr II

 

Lp

Nazwisko i imię

nauczyciela

Konsultacje

Numer

sali

przedmiot

dzień/godz.

 

1.

 

 

Swirog

Olga

 

 

Koło polonistyczne

dla klas 8

i gimnazjum

 

Język polski konsultacje

 

 

Środa

15:30 – 16:15

 

 

Czwartek

15:30 – 16:15

 

     

6

 

 

 

6

 

 

 

2.

 

 

Wojda

Klaudia

 

 

Język polski konsultacje

 

Warsztaty kreatywnego pisania

 

 

Poniedziałek

15:25 – 16:10

 

        Środa

15:25 – 16:10

 

25

 

 

25

 

3.

 

Jasielska

Izabela

 

 

 

 

Język polski konsultacje

klasy 4 – 5

 

Język polski konsultacje klasa 7

 

Kółko wyrównawcze dla klasy 4B

 

 

Poniedziałek

14:45 – 15:30

 

 

Poniedziałek

15:30 – 16:11

 

Piątek

12:45 – 13:30

 

 

22

 

 

 

22

 

 

23

 

 

 

4.

 

 

Bogumił – Felbur

Marta

 

 

 

 

Język polski konsultacje

 

Projekt filmowy

 

 

 

Wtorek

14:40 – 15:25

 

Wtorek

15:30 – 16:15

 

 

15

 

 

15

 

 

5.

 

 

Cudziło

Joanna

 

 

Historia / WOS

konsultacje

 

Kółko historyczne

 

 

Konsultacje do egzaminu gimnazjalnego

 

 

Wtorek

14:45 – 15:55

 

Czwartek

14:35 – 15:30

 

Piątek

13:45 – 14:30

 

 

26

 

 

25

 

 

26

 

6.

 

 

Bielczuk

Magdalena

 

 

Koło z języka angielskiego dla klas V i VI a

                       

Język angielski konsultacje

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas 5

 

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

 

Poniedziałek

15:35 – 16:20

 

Środa

14:40 – 15:25

 

13

 

 

 

13

 

 

4

 

7.

 

 

Jurczak

Magdalena

 

 

Koło dla miłośników języka angielskiego

(klasy III – IV)

 

Język angielski konsultacje

 

Koło języka angielskiego dla klas VIII

 

 

Środa

14:40 – 15:25

 

 

Piątek

13:25 – 14:10

 

        Piątek

14:10 – 14:55

 

 

11

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

8.

 

 

Makowska

Joanna

 

 

Koło języka angielskiego dla klas młodszych

 

Język angielski konsultacje

 

Koło języka angielskiego dla klas młodszych

 

Wtorek

13:55 – 14:40

 

 

Piątek

13:25 – 14:10

 

Piątek

14:10 – 14:55

 

 

11

 

 

          

22

 

 

22

 

9.

 

Osińska

Marta

 

 

Język angielski

Język hiszpański

konsultacje

 

Koło języka angielskiego dla uczniów klas VIII i gimnazjalistów

 

 

 

Poniedziałek

13:55 – 14:40

 

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

14

 

 

 

5

 

10.

 

Awłas

Nadia

 

 

Język hiszpański konsultacje

 

Koło miłośników języka hiszpańskiego

 

 

Wtorek

15:25 – 16:10

 

Czwartek

14:50 – 15:50

 

4

 

 

5

 

11.

 

Smoter

Aleksandra

 

 

Język niemiecki konsultacje

 

Koło miłośników języka niemieckiego

 

 

 

Wtorek

14:35 – 15:20

 

Piątek

13:40 – 14:25

21

 

 

2

 

12.

 

Gerwatowska

Sylwia

 

Matematyka konsultacje

 

Koło matematyczne  dla klasy I A PLO

 

Koło matematyczne dla gimnazjalistów

 

Poniedziałek

14:40 – 15:25

 

Czwartek

10:45 – 11:30

 

Czwartek

14:25 – 15:10

 

 

2

 

 

2

 

 

2

 

 

13.

 

Kowalczyk

Agnieszka

 

 

Matematyka konsultacje

 

Koło matematyczne dla klas VIII

 

 

Poniedziałek

15:20 – 16:05

 

Poniedziałek

16:05 – 17:30

 

 26

 

 

26

 

 

14.

 

Kulka

Beata

 

 

Matematyka konsultacje

 

Pogotowie matematyczne

 

 

Wtorek

13:55 – 14:40

 

Wtorek

14:50 – 16:20

 

 

12

 

22

 

 

 

15.

 

 

Wasylów

Elżbieta

 

 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas VIII

 

Matematyka konsultacje

 

 

Piątek

13:40 – 14:25

 

 

 

Piątek

14:25 – 15:10

 

 

26

 

 

 

 

26

 

16.

 

 

Czech

Kamila

 

 

 

Kółko wyrównawcze z matematyki dla klasy VI A

 

Geografia/Przyroda konsultacje

 

 

Poniedziałek

14:30 – 15:15

 

 

Czwartek

14:30 – 15:15

 

24

 

 

 

21

 

17.

 

Targosz

Aleksandra

 

 

 

Koło biologiczne

                       

 

Biologia

konsultacje

 

Środa

14:45 – 15:30

 

Czwartek

7:15 – 8:00

 

22

 

 

22

 

 

18.

 

 

Grabowska – Rojek

Małgorzata

 

 

Fizyka

konsultacje

 

Koło fizyczne

 

 

 

Poniedziałek

14:25 – 15:10

 

Środa

14:40 – 15:25

 

 

6

 

 

21

 

19.

 

Cudziło

Piotr

 

 

Indywidualny program nauczania

 

Informatyka konsultacje

 

Poniedziałek

14:35 – 15:20

 

Czwartek

14:40 – 15:40

 

7

 

 

7

 

 

20.

 

 

Spór

Elżbieta

 

 

Pomoc uczniom edukacji wczesnoszkolnej w odrabianiu lekcji

 

 

Wtorek

12:55 – 13:40

13:55 – 14:40

 

       

13

8

 

21.

 

Stańczak – Mańkowska

Anna

 

 

Akademia Umysłu

 

Czwartek

13:55 – 14:40

 

 

7

 

22.

 

Kurdziel

Paula

 

 

Chór

 

 

Śpiew indywidualny

 

 

Nauka gry na perkusji

 

 

Poniedziałek

14:50 – 16:20

 

Wtorek

15:45 – 16:30

 

Wtorek

16:30 – 17:15

 

11

 

 

11

 

 

2

 

23.

 

 

Szymczak

 Klaudia

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          dla klas I      

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          dla klas II   

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          dla klas III  

 

 

 

Piątek

13:55 – 14:40

 

 

Czwartek

13:55 – 14:40

 

 

Środa

13:55 – 14:40

 

 

14

 

 

 

14

 

 

 

14

 

 

24.

 

 

Wójcik

Maciej

 

 

Historia

konsultacje

 

Czwartek

15:45 – 16:30

 

26

 

25.

 

Subocz

Magdalena

 

 

Aktyw biblioteczny

 

 

Według planu pracy biblioteki

 

 

26.

 

 

Zając

Ewa

 

Gimnastyka korekcyjna

 

Poniedziałek

13:55 – 14:40

14:50 – 15:35

 

 

aula

 

27.

 

 

Grzelak

Małgorzata

 

 

Zajęcia judo

Grupa przedszkolna

(odpłatne)

 

Dzieci z edukacji wczesnoszkolnej

 

 

Poniedziałek

16:00 – 16:45

 

Poniedziałek

16:45 – 17:30

 

 

 

aula

 

 

aula

 

28.

 

 

Gębicka

Karolina

 

Tańce – Dance Studio PAA

(odpłatne)

 

Środa

17:00 – 18:00

 

Czwartek

17:00 – 18:00

 

Piątek

15:30 – 16:30

 

 

aula

 

 

aula

 

 

aula

 

29.

 

 

Grzelak

Małgorzata

i

Miodek

Adrianna

 

 

Nauka pływania dla klas pierwszych

(odpłatnie)

 

        Piątek

11:15 – 12:00

12:00 – 12:45

 

basen