Dyżury - I semestr 2019/2020

HARMONOGRAM DYŻURÓW   w roku szkolnym 2019/2020  

OD 02.10.2019r. *Kiedy plac zabaw nie jest dostępny dla uczniów (niepogoda, okres zimowy)  nauczyciele dyżurują na parterze. Kiedy dzieci przebywają na placu zabaw podczas ładnej pogody, na dyżurze są nauczyciele z placu i parteru.

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

PONIEDZIAŁEK

 

745 - 800

Cudziło P.

 

Targosz

Grabowska

SP

800 - 815

Sobańska

 

Owczarek

Bielczuk

1

845 - 855

Wojda

Jurczak

Targosz

Grabowska

1SP

900 – 910

Dudzińska

Winogrodzka

Owczarek

Czarnecki

2

940 – 950

Swirog

Jurczak

Targosz

Grabowska

2SP

955 - 1005

Jasielska

Osińska

Nawrocka

Kulka

3

1035 - 1045

Cudziło J.

Wójcik

Czech

Smoter

3SP

1050 – 1100

Cenkiel

Winogrodzka

Jasielska

Szymczak

4

1130 – 1140

Swirog

Cudziło J.

Wójcik

Czech

4SP

1145 - 1155

Wojda

Cenkiel

Kurdziel

Szymczak

5

1225 – 1240

Makowska

Cudziło J.

Kulka

Wójcik

5SP

1240 - 1255

Osińska

Czech

Kurdziel

Wojda

6

1325 – 1340

Makowska

Targosz

Grabowska

Swirog

6SP

1340 – 1355

Owczarek

Sobańska

Kurdziel

Szymczak

7

1425 – 1435

       

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

WTOREK

 

745 - 800

Cudziło P.

 

Jurczak

Kurdziel

SP

800 - 815

Sobańska

 

Kamińska

Dudzińska

1

845 - 855

Jurczak

Winogrodzka

Cudziło J.

Kurdziel

1SP

900 – 910

Sobańska

Pocentek

Makowska

Kamińska

2

940 – 950

Osińska

Ogrodnik

Sikora

Wojda

2SP

955 - 1005

Sobańska

Kurdziel

Makowska

Kamińska

3

1035 - 1045

Smoter

Ogrodnik

Sikora

Kulka

3SP

1050 – 1100

Winogrodzka

Pocentek

Makowska

Czarnecki

4

1130 – 1140

Smoter

Ogrodnik

Swirog

Jasielska

4SP

1145-1155

Kulka

Wójcik

Owczarek

Czarnecki

5

1225 – 1240

Cenkiel

Czech

Targosz

Cudziło J.

5SP

1240 - 1255

Szymczak

Wójcik

Bielczuk

Czarnecki

6

1325 – 1340

Cenkiel

Swirog

Smoter

Kulka

6SP

1340 – 1355

Owczarek

Wójcik

Szymczak

Wojda

7

1425 – 1435

       

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

ŚRODA

 

745 - 800

Cudziło P.

 

Wojda

Ogrodnik

SP

800 - 815

Makowska

 

Dudzińska

Czech

1

845 - 855

Wójcik

Swirog

Targosz

Ogrodnik

1SP

900 – 910

Makowska

Dudzińska

Nawrocka

Jasielska

2

940 – 950

Grabowska

Sikora

Osińska

Ogrodnik

2SP

955 - 1005

Bielczuk

Owczarek

Czarnecki

Jasielska

3

1035 - 1045

Grabowska

Wójcik

Jurczak

Swirog

3SP

1050 – 1100

Bielczuk

Osińska

Sobańska

Wojda

4

1130 – 1140

Pocentek

Grabowska

Sikora

Wójcik

4SP

1145 - 1155

Bielczuk

Osińska

Nawrocka

Wojda

5

1225 – 1240

Swirog

Jurczak

Makowska

Grabowska

5SP

1240 - 1255

Pocentek

Winogrodzka

Nawrocka

Kamińska

6

1325 – 1340

Makowska

Jurczak

Swirog

Sikora

6SP

1340 – 1355

Szymczak

Dudzińska

Nawrocka

Wójcik

7

1425 – 1435

       

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

CZWARTEK

 

745 - 800

Winogrodzka

 

Targosz

Smoter

SP

800 - 815

Osińska

 

Kamińska

Dudzińska

1

845 - 855

Winogrodzka

Jurczak

Targosz

Osińska

1SP

900 – 910

Pocentek

Owczarek

Kamińska

Dudzińska

2

940 – 950

Kulka

Osińska

Cudziło J.

Cenkiel

2SP

955 - 1005

Czech

Owczarek

Nawrocka

Bielczuk

3

1035 - 1045

Jurczak

Cudziło J.

Cenkiel

Smoter

3SP

1050 – 1100

Pocentek

Winogrodzka

Kulka

Bielczuk

4

1130 – 1140

Czech

Jurczak

Swirog

Smoter

4SP

1145 - 1155

Szymczak

Sobańska

Nawrocka

Jasielska

5

1225 – 1240

Kulka

Jasielska

Targosz

Smoter

5SP

1240 - 1255

Pocentek

Winogrodzka

Wojda

Nawrocka

6

1325 – 1340

Targosz

Swirog

Czech

Ogrodnik

6SP

1340 – 1355

Szymczak

Osińska

 

Sobańska

7

1425 – 1435

       

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

PIĄTEK

 

745 - 800

Cudziło P.

 

Ogrodnik

Sikora

SP

800 - 815

Cenkiel

 

Czarnecki

Kulka

1

845 - 855

Ogrodnik

Jurczak

Jasielska

Sikora

1SP

900 – 910

Cudziło J.

Czarnecki

Bielczuk

Kulka

2

940 – 950

Jurczak

Cenkiel

Swirog

Jasielska

2SP

955 - 1005

Wojda

Makowska

Bielczuk

Kulka

3

1035 - 1045

Cudziło J.

Sikora

Czech

Jasielska

3SP

1050 – 1100

Dudzińska

Kamińska

Owczarek

Bielczuk

4

1130 – 1140

Osińska

Makowska

Wojda

Sikora

4SP

1145 - 1155

Cenkiel

Dudzińska

Szymczak

Kamińska

5

1225 – 1240

Ogrodnik

Bielczuk

Cudziło J.

Sikora

5SP

1240 - 1255

Cenkiel

Makowska

Kamińska

Kulka

6

1325 – 1340

   

Cudziło J.

Czech

6SP

1340 – 1355

     

Sobańska