NAUCZYCIELE
Zobowiązanie dla nauczycieli PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo.

Z uwagi na klasowe zebrania rodziców w dniu 19 maja 2014 r., których celem jest przekazanie informacji o przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych, zobowiązuję wszystkich nauczycieli nie pełniących funkcji wychowawcy do pozostawania w szkole w tym dniu w godzinach 16:30 – 18:00 do dyspozycji rodziców.

Z poważaniem – dyr. Remigiusz Podstawczuk

 
Prośba do wychowawców PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo Wychowawcy

Uprzejmie informuję, że Fundacja na Rzecz Pomocy, Edukacji i Rozwoju Dzieci organizuje w dniach 26 lipca – 10 sierpnia 2014 r. kolonie letnie w Zakopanem. Stąd prośba do Państwa o poparte uzasadnieniem pisemne zgłoszenie dzieci z naszej szkoły podstawowej do dnia 16 maja 2014 r. Wnioski należy złożyć w sekretariacie.

W piątek 23 maja 2014 r. o godzinie 12:00 komisja w składzie:

przew. – p. Sylwia Gerwatowska

członek – p. Lidia Miszczuk

członek – p. Anna Stańczak Mańkowska

rozpatrzy złożone wnioski i ustali listę 18 dzieci zakwalifikowanych do wypoczynku wraz z listą rezerwową. Po jej zaakceptowaniu przez Zarząd Fundacji zostanie niezwłocznie podana do publicznej wiadomości.

                                                                                                           dyr. Remigiusz Podstawczuk

 
Nowy plan od 3 III 2014 - nauczyciele (3) PDF Drukuj Email
Jarmuł Mańkowska Nawrocka Jakubowska Szlachta Tumulec Spór Grzybek Prawo Pocętek Pniewski Zwierzyk Zawodnik Jasińska Pułka PON
  I b II a II b           VI c         I a 1.
I a   II a II b   III b       VI c         I b 2.
  I b   II b   III b       VI b         II a 3.
I a I b II a   III a III b   II a   VI b         II b 4.
I a I b II a II b III a   V b VI c   V a         III b 5.
I a I b     III a III b II b VI a   V a     IV a     6.
I a I b           I a         IV a   III a 7.
              II b       2 x WF - AP  2 x BJJ dla dzieci   Koło szachowe 8.
 
                              WT
    II a II b III a III b I a I b     III ab         1.
    II a II b III a III b 0 "A" II a     III ab         2.
  I b II a II b   III b 0 "B" III b     VI b         3.
I a I b   II b III a III b 0 "C" III a     V a         4.
I a I b     III a   II b VI b     VI a         5.
I a       III a   IV a II b               6.
        III a     VI a           3 x Taniec   7.
              VI c               8.
Jarmuł Mańkowska Nawrocka Jakubowska Szlachta Tumulec Spór Grzybek Prawo Pocętek Pniewski Zwierzyk Zawodnik Jasińska Pułka ŚR
I a I b II a   III a III b V a     II ab II ab         1.
  I b II a   III a III b IV b     II ab II ab         2.
I a I b     III a III b 0 "B"   II ab IV b II ab         3.
I a   II a     III b I b     IV b           4.
I a I b   II b   III b II a     V a           5.
I a I b II a       III b     V a     IV b     6.
      II b     0 "A"     III ab     IV b     7.
      II b           III ab   2 x Siatkówka 2 x BJJ WF     8.
                              9.
                              CZW
I a I b II a II b           I ab I ab         1.
I a I b II a II b III a         I ab I ab         2.
I a       III a III b 0 "C"     IV b V b         3.
  I b II a II b   III b III a     IV b VI c         4.
        III a   IV b     VI b V b         5.
        III a   IV a       V b         6.
                    4 x Tenis stołowy         7.
                              8.
                              9.
Jarmuł Mańkowska Nawrocka Jakubowska Szlachta Tumulec Spór Grzybek Prawo Pocętek Pniewski Zwierzyk Zawodnik Jasińska Pułka PT
I a     II b III a III b II a I b   basen IV a         1.
  I b II a II b III a III b I a III a   basen V b         2.
I a I b II a II b III a   III b VI b   basen V b         3.
I a  I b II a II b III a III b V a III b   basen           4.
I a    II a II b   III b I b I a   basen IV b         5.
    II a II b   III b III a     basen VI a         6.
    II a       V b       VI a         7.
                      2 x WF - AP       8.
 
Nowy plan od 3 III 2014 - nauczyciele (2) PDF Drukuj Email
PN Osińska Radłowska Sołowiej Gerwatowska Kuczkowiak Motyk Ćmil Burda Bolechowska Bąbelczyk Cudziło P. Batycki Byczkowska
1 III b     I b   II a     IV a   IV b    
2 IV ab III a   I b III b I a II b   VI a       NI KR
3 0 "C" III b II b V a VI a   III a   IV b   I a   NI KR
4 V a VI c I b   IV b II b I a   NI KR        
5 0 "B" II ab   IV a   III a III b   I b        
6 II a I ab III a V b   VI b NI NG   II b        
7   VI a III a V a   II a I b   III b   II a    
8                          
WT                          
1   II ab III b V b IV b I a     V a     0 "C"  
2   I ab III b V a VI a II b     VI b     0 "B"  
3 III a V ab II a   IV b II b     VI c     0 "A"  
4 VI b III b II b     II a     IV a     V b NI WJ
5 IV a III a I a   III b VI c     V b   I b V a  
6 0 "B" VI c I b     III a   III b VI a     V a  
7     II b         III a I b   V b IV a  
8                     koło inf. gitara  
ŚR Osińska Radłowska Sołowiej Gerwatowska Kuczkowiak Motyk Ćmil Burda Bolechowska Bąbelczyk Cudziło P. Batycki Byczkowska
1 IV ab     I b   VI c     III b     V b  
2 VI b V ab   I b   VI c I a   III a     IV a  
3   V ab   IV a III b VI b III a   I a   II ab II ab NI KR
4 0 "A" VI c   V a III b I a I b   IV a        
5 III a NI KR   IV a IV b VI b I a   V b       NI WJ
6 II b   I a V b VI a III a     VI c        
7     III b V b NI NG   I b   V a        
8     III b                    
9.                          
 
CZW                          
1         VI a II b     VI b   III b IV b  
2   III a   V b NI NG II a     VI a   VI c IV b  
3 II b II ab III b   NI NG       V a I ab VI a I ab  
4 V a III b III a  V b   VI b     II a   II b   NI WJ
5 II a VI a II a IV a III b III a     VI c   II b SP    
6     II a   III b III a     IV b        
7 IV a   III a      III a (W)     NI NG        
8     III a                IV a    
9                          
PT Osiińska Radłowska Sołowiej Gerwatowska Kuczkowiak Motyk Ćmil Burda Bolechowska Bąbelczyk Cudziło P. Batycki  
1 0 "A" V ab     III b II b II a III a IV b   I b SP 0 "C"  
2 IV ab VI a   I b III b VI b II a I a NI WJ   V a 0 "B"  
3 IV ab NI WJ   V a VI a I a I b III b III a     0 "A"  
4 0 "C" I ab     IV b III a   II a V b   VI b    
5 IV a       VI a   II b NI NG VI b        
6       IV a   VI c I a I b          
7           VI c   II b     I b    
8                       gitara  
 
Nowy plan od 3 III 2014 - nauczyciele (1) PDF Drukuj Email
PON Podstawczuk Kąkol Wasiluk J. Jasielska Bogumił M. Swirog Cudziło J. Wasiluk M. Miszczuk Jurczak Bielczuk Dzwonkowska Mazurowska PN
1. V a   III a VI b   I a II b     III b SP 0 "C"     1
2. V a     VI b NI WJ   II a     IV ab III a     2
3.       VI c I b II a IV a     III b I a     3
4.       VI a III b IV a III a       0 "A"     4
5.       VI a NI WJ I a IV b     II ab VI b     5
6.       VI c IV b II a III b     I ab       6
7.       V b IV b NI NG II b             7
8.   V a         II a  NI NG           8
  NI NG
WT                           WT
1.       VI a IV a         II ab VI b   I b 1
2.       V b IV b IV a       I ab I b VI c I a 2
3.       VI a I b IV a I a     V ab I a III a   3
4.       VI c IV b I a I b     III b II a VI a   4
5.       II b NI WJ II a         III a IV b III b 5
6.       VI b   I a II a         V b II b 6
7. V a     VI c     III b         II a   7
8.   III a                       8
ŚR Podstawczuk Kąkol Wasilik J. Jasielska Bogumił Swirog Cudziło J. Wasiluk M. Miszczuk Jurczak Bielczuk Dzwonkowska Mazurowska ŚR
1.     III a             IV ab VI b I a   1
2.                   V ab I a III b   2
3.                 VI c V ab II a I b   3
4.         NI KR   III a   VI b III a SP 0 "B" V b   4
5.         I b   III b   VI c   0 "C" III a   5
6.         III b   I b         IV b   6
7.             I a   VI a     IV b   7
8.   V b     3 godz. Psycholog             VI a   8
9.                           9.
CZW                           CZW
1. V a   III a VI c III b 3 godz. logopedy     V b III a SP 0 "B" II a   1
2. V a     VI b III b         III b SP III a II b   2
3.     III a VI b I b  I a       II ab II a VI c I b 3
4.       VI a           III b  0 "A"   I a 4
5.       II b             I b   III b 5
6.   VI a   II b                 II b 6
7.   II a   V b                   7
8.                           8
9.                           9
PT Podstawczuk Kąkol Wasiluk J. Jasielska Bogumił Swirog Cudziło J. Wasiluk M. Miszczuk Jurczak Bielczuk Dzwonkowska Mazurowska PT
1.           I a     VI b V ab       1
2.       II b     NI KR     IV ab       2
3.       II b NI KR NI NG II a     IV ab       3
4.       VI a NI KR IV a NI WJ     I ab   II b   4
5. V a   III a V b III b II a     VI c III a SP   I b   5
6. V a   III a V b IV b II a II b         III b   6
7.         IV b IV a II a   V a     I a   7
8.   VI b                   2 x Fitness   8
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
W naszej placówce znajdują sie szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 8, Gimnazjum nr 4, Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Augusta Hlonda w Goleniowie, Liceum Zaoczne, Prywatne Liceum Uzupełniające. Kształcenie integracyjne, jezyk angielski, jezyk hiszpański, jezyk niemiecki; nowoczesne tablice i systemy interaktywne, sale komputerowe, radiowęzeł, gazetka szkolna, akademia piłkarska, akademia sztuk walki, zajęcia szachowe, scianka wspinaczkowa oraz szeroka gamma innych zajęć pozalekcyjnych. Przed budynkiem szkoły umieściliśmy maskotkę szkolną dinozaura o imieniu " Dino ". Do dyspozycji mamy nowego szkolnego minibusa co umozliwia nam poruszanie sie w kierunku wielu wspaniałych miejsc w naszym kraju jak równiez poza jego granicami. Zapraszamy - Zespół Szkół Prywatnych "Szkolna 13" w Goleniowie sp. z o.o., ul. Szkolna 13, 72-100 Goleniów.


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information