Zespół Szkół Prywatnych "Szkolna 13" w Goleniowie
Organizacja roku szkolnego 2018/2019 (plan pracy) dla:
Data |
Uroczystość / impreza |
Odpowiedzialni |
3 IX 2018 r. poniedziałek
|
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Klasy I – II oraz "0" SP 8 – 9:00; Klasy III – IV SP 8 – 10:00 Klasy V – VII SP8 – 11:00 Klasy VIII, gimnazjalne oraz liceum–12:00
|
I. Karasiak A. Otrząsek M. Bielczuk K. Czech |
14 IX 2018 r. |
Przekazanie uczniom oraz rodzicom informacji o zorganizowanych w szkole zajęciach pozalekcyjnych oraz terminach konsultacji
|
nauczyciele, wicedyrektor, dyrektor (strona internetowa) |
17 IX 2018 r. poniedziałek |
Klasowe zebrania rodziców (godziny i sale ustalone według odrębnego harmonogramu – stałe podczas wszystkich zebrań)
|
wychowawcy |
18 IX 2018 r. środa |
Szkolenie Rady Pedagogicznej (14:45 – 16:30)
|
A. Stańczak – Mańkowska |
19 IX 2018 r. środa
|
Inauguracyjne zebranie Rady Rodziców godz.17:00
|
dyrektor, wicedyrektor |
20 IX 2018 r. czwartek
|
Wybory do Samorządu Uczniowskiego |
M. Bielczuk O. Swirog |
21 – 23 XI 2018 r.
|
Sprzątanie Świata
|
M. Kłosowska |
28 IX 2018 r. piątek |
Dzień Chłopaka (imprezy wewnątrzklasowe)
|
wychowawcy, Samorząd Uczniowski |
X 2018 r.
|
Mistrz w rozwiązywaniu zadań tekstowych – konkurs dla klas IV
|
B. Kulka |
17 X 2018 r. środa |
Ślubowanie I klas SP 8
|
wychowawcy klas I S. Gerwatowska
|
X 2018 r.
|
Dyktando dla całej szkoły klasy II – III SP8 klasy IV – VI SP8 klasy VII – VII SP8 III Gim i LO
|
koordynator O. Swirog A. Otrząsek M. Bogumił – Felbur K. Wojda O. Swirog |
22 X 2018 r. poniedziałek
|
Dzień Patrona |
n-le religii |
25 X 2018 r. czwartek
|
Posiedzenie Rady Pedagogicznej – śródsemestralna analiza wyników nauczania i wychowania (14:45 – 16:30)
|
dyrektor wszyscy nauczyciele |
29 X 2018 r. poniedziałek |
Klasowe zebrania rodziców (godziny i sale ustalone według odrębnego harmonogramu – stałe podczas wszystkich zebrań)
|
wychowawcy wszyscy nauczyciele |
koniec X 2018 r. |
Matematyczna liga zadaniowa dla klas IV – V
|
B. Kulka |
31 X 2018 r. środa
|
Dzień pamięci o zmarłych
|
Wychowawcy |
1 XI 2018 r. czwartek
|
Wszystkich Świętych |
|
2 XI 2018 r. piątek
|
Zaduszki – dzień dodatkowo wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
X / XI 2018 r. |
Zdjęcia klasowe (według odrębnego harmonogramu)
|
wychowawcy E. Wasylów
|
12 XI 2018 r. poniedziałek
|
Żywa lekcja historii |
J. Cudziło |
13 XI 2018 r. wtorek
|
Akademia z okazji Dnia Niepodległości I – III oraz "0" IV – VII, III gim, I PLO |
B. Nawrocka, K. Szymczak I. Jasielska, J. Cudziło
|
22 XI 2018 r. czwartek |
Bal Hiszpański |
M. Osińska n-le języka hiszpańskiego wychowawcy
|
XI 2018 r.
|
"Czy znasz baśnie ?" – konkurs dla uczniów klas 4
|
M. Bogumił – Felbur
|
koniec XI 2018 r. |
Matematyczna liga zadaniowa dla klas IV – V
|
B. Kulka |
XII 2018 r.
|
Spotkanie z Mikołajem na Plantach |
wychowawcy Rada Rodziców
|
10 XII 2018 r. poniedziałek
|
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka |
J. Cudziło |
12 XII 2018 r. środa |
"Geo – mat" – szkolny konkurs geograficzno – matematyczny
|
K. Czech S. Gerwatowska |
17 XII 2018 r. poniedziałek |
Klasowe zebrania rodziców – poinformowanie o przewidywanych ocenach śródrocznych (godziny i sale ustalone według odrębnego harmonogramu – stałe podczas wszystkich zebrań)
|
wychowawcy wszyscy nauczyciele |
21 XII 2018 r. piątek
|
Jasełka Wigilie klasowe |
n-le religii wychowawcy |
24 – 31 XII 2018 r.
|
Zimowa przerwa świąteczna |
|
27 – 28 XII 2018 r. |
Dni wolne od zajęć dydaktycznych (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
I 2019 r.
|
Gwiazdy nauki, kultury i sztuki |
O. Swirog |
18 I 2019 r. piątek
|
Dzień Tapas klasy IV – V SP8 |
M. Osińska n-le języka hiszpańskiego wychowawcy
|
23 I 2019 r. środa |
Posiedzenie Rady Pedagogicznej – klasyfikacja śródroczna (14:45 – 16:00)
|
dyrektor wychowawcy |
24 I 2019 r. czwartek |
Dzień Otwarty Szkoły |
P. Cudziło Zespół ds. promocji szkoły
|
I / II 2019 r.
|
Bal Karnawałowy |
A. Otrząsek wychowawcy klas 0-III
|
28 I – 10 II 2019 r.
|
Ferie zimowe |
|
11 II 2019 r. poniedziałek |
Klasowe zebrania rodziców – podsumowanie pierwszego semestru (godziny i sale ustalone według odrębnego harmonogramu – stałe podczas wszystkich zebrań)
|
wychowawcy |
12 II 2019 r. wtorek |
Posiedzenie Rady Pedagogicznej (14:45 – 16:00)
|
dyrektor |
II 2019 r.
|
Konkurs recytatorski dla klas I – III SP8 oraz IV – VIII SP8
|
I. Karasiak I. Jasielska
|
II – V 2019 r. |
"Państwa, miasta" – szkolny konkurs dla uczniów klas IV – VI SP8
|
K. Czech |
21 II 2019 r. czwartek
|
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego |
O. Swirog I. Jasielska K. Wojda M. Bogumił – Felbur
|
II 2019 r.
|
Świat geometrii – konkurs dla klas VI – VIII SP8
|
A. Kowalczyk |
koniec II 2019 r. |
Matematyczna liga zadaniowa dla klas IV – V SP8
|
B. Kulka |
8 III 2019 r. piątek |
Dzień Kobiet (imprezy wewnątrzklasowe) |
wychowawcy, Samorząd Uczniowski
|
III 2019 r. |
Konkurs czytelniczy dla uczniów klas VII – VIII SP8 , III Gim i LO
|
O. Swirog K. Wojda |
21 III 2019 r. czwartek
|
"ENGLISH DAY"
|
M. Bielczuk n-le języka angielskiego |
III 2019 r.
|
Kangur Matematyczny SP, G, LO |
S. Gerwatowska
|
27 III 2019 r. środa |
Konkurs Geopolityczny |
J. Cudziło K. Czech
|
1 IV 2019 r. poniedziałek |
Klasowe zebrania rodziców (godziny i sale ustalone według odrębnego harmonogramu – stałe podczas wszystkich zebrań)
|
wychowawcy wszyscy nauczyciele |
początek IV 2019 r.
|
Szkolny turniej BRD dla uczniów SP8 |
A. Paczkowska |
18 – 23 IV 2019 r. czwartek – wtorek
|
Wiosenna przerwa świąteczna |
|
18, 19, 23 IV 2019 r. |
Dni wolne od zajęć dydaktycznych (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
10 IV 2019 r. środa
|
Posiedzenie Rady Pedagogicznej – śródsemestralna analiza wyników nauczania i wychowania (14:45 – 16:30)
|
dyrektor wszyscy nauczyciele |
10 IV 2019 r. środa
|
Egzamin gimnazjalny – część humanistyczna |
dyrektor |
11 IV 2019 r. czwartek
|
Egzamin gimnazjalny – część matematyczno-przyrodnicza |
dyrektor |
12 IV 2019 r. piątek
|
Egzamin gimnazjalny – część językowa
|
dyrektor |
15 IV 2019 r. poniedziałek
|
Egzamin ósmoklasisty – język polski
|
dyrektor |
16 IV 2019 r. wtorek
|
Egzamin ósmoklasisty – matematyka
|
dyrektor |
17 IV 2019 r. środa |
Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny
|
dyrektor |
15 – 17 IV 2019 r. poniedziałek – środa
|
Egzamin ósmoklasisty – dni dodatkowo wolne dla uczniów I – VII SP8 (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
19 IV 2019 r. piątek
|
Dzień Tapas klasy VI – VIII SP8 |
N. Awłas n-le języka hiszpańskiego |
IV 2019 r.
|
VIII Międzyszkolny Konkurs matematyczno – przyrodniczy "Mądra główka"
|
K. Czech S. Gerwatowska
|
IV 2019 r.
|
VII Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Młodszy Ekspert IT" z elementami języka angielskiego
|
P. Cudziło |
26 IV 2019 r. piątek
|
Gazetka ścienna oraz prezentacja multimedialna z okazji Dnia 3 Maja
|
J. Cudziło |
26 IV 2019 r. piątek |
Zakończenie zajęć w semestrze szóstym PLO
|
|
koniec IV 2019 r.
|
Matematyczna liga zadaniowa dla klas IV – V
|
B. Kulka |
29 IV 2019 r. poniedziałek
|
Dzień dodatkowo wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
30 IV 2019 r. wtorek
|
Dzień dodatkowo wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
1 V 2019 r. środa
|
Święto Pracy |
|
2 V 2019 r. czwartek
|
Dzień dodatkowo wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (szkoła zapewnia opiekę świetlicową)
|
|
3 V 2019 r. piątek
|
Święto Konstytucji 3 Maja |
|
6 – 25 V 2019 r. |
Egzamin maturalny według odrębnego harmonogramu
|
dyrektor |
9 V 2019 r. czwartek
|
Szkolny konkurs kaligrafii dla uczniów klas I – III |
I. Karasiak |
10 V 2019 r.
|
Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Dance Art 2019 w Federacji WADF
|
P. Cudziło |
13 V 2019 r. poniedziałek |
Klasowe zebrania rodziców – poinformowanie o przewidywanych ocenach rocznych (godziny i sale ustalone według odrębnego harmonogramu – stałe podczas wszystkich zebrań)
|
wychowawcy wszyscy nauczyciele |
20 V 2019 r. poniedziałek
|
Konkurs Mitologiczny kl. V SP8 |
I. Jasielska |
20 V 2019 r. poniedziałek |
Spotkanie organizacyjne z rodzicami przyszłorocznych wychowanków oddziałów przedszkolnych (godz.17:00) oraz uczniów klas I SP 8 (godz.18:00)
|
dyrektor |
23 V 2019 r. czwartek
|
"Mały Omnibus kl. I – III" "Średni Omnibus kl. IV – VI" "Duży Omnibus kl. VII – VIII"
|
B. Nawrocka J. Makowska A. Smoter |
V 2019 r. |
Dzień Eksperymentu |
M. Kłosowska M. Grabowska – Rojek
|
V 2019 r.
|
Piknik Rodzinny |
Zespół ds. promocji szkoły wszyscy nauczyciele
|
30 V 2019 r. czwartek |
Bal Narodów dla uczniów 0 – III |
M. Osińska wychowawcy
|
V / VI 2019 r. |
Mam talent |
koordynator O. Swirog M. Bielczuk J. Makowska |
VI 2019 r.
|
Szkolna baloniada |
E. Sobańska A. Kamińska
|
VI 2019 r. |
Dzień Goleniowa
|
J. Cudziło |
VI 2019 r. |
Konkurs plastyczny "Urodziny Królowej Elżbiety II"
|
J. Makowska |
12 VI 2019 r. środa |
Posiedzenie Rady Pedagogicznej – klasyfikacja roczna (14:45 – 16:00)
|
dyrektor, wychowawcy, pedagog |
17 VI 2019 r. poniedziałek |
Dzień Wyróżnień GDK
|
S. Gerwatowska P. Cudziło |
19 VI 2019 r. środa
|
Dzień z wychowawcą
|
wszyscy nauczyciele |
19 VI 2019 r. środa |
Zakończenie roku szkolnego dla gimnazjalistów i licealistów
|
K. Czech wychowawcy |
20 VI 2019 r. czwartek
|
Boże Ciało
|
|
21 VI 2019 r. piątek |
Zakończenie roku szkolnego Klasy I – II oraz "0" SP 8 – 9:00; Klasy III – IV SP 8 – 10:00 Klasy V – VI SP 8 – 11:00 Klasy VII – VIII SP8 – 12:00
|
A. Kamińska E. Sobańska J. Cudziło A. Stańczak – Mańkowska wychowawcy
|
24 VI 2019 r. poniedziałek
|
Organizacja przestrzeni w salach lekcyjnych
|
nauczyciele wg przydziału sal |
19 – 30 VIII 2019 r.
|
Gotowość nauczycieli do pracy
|
wszyscy nauczyciele |
29 VIII 2019 r. czwartek
|
Plenarne posiedzenie Rady Pedagogicznej |
dyrektor |
Uwaga! Plan pracy szkoły może być modyfikowany.
Zespół Szkół Prywatnych Szkolna 13 w Goleniowie Sp z o.o.
Tel.: 91 407 10 75 Fax: 91 407 10 75 sekretariat@szkolna13.pl www.szkolna13.pl